Çocuk Partileri İçin Tüyolar

Çocuk partileri çocuklar için olduğu kadar anne babalar için de eğlenceli. Çocuğunuzun ve arkadaşlarının hoşça vakit geçirmeleri ve onlara bunu sağlayabildiğinizi bilmek kadar değerli pek az şey var hayatta. Bu his, partilerden kalan bulaşık yığınıyla gölgelenebilir ama bu iş için doğru araçlar varken bulaşıklar endişeleneceğiniz bir şey olmaktan çıkar. Finish Quantum’un formülü, büyük bir çocuk grubuna yiyecek ve içecek ikram ederken oluşabilecek bütün sorunların üstesinden gelmek için özel olarak hazırlanmıştır. En iyi bulaşık makinesi deterjanını kullanmak demek, yiyecek artıklarınızı çöpe dökmeniz ve bulaşıklarınızı bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterli demektir. Leke çözücü bastırma maddesi inatçı artıkları çıkartmak için vakit harcama gereğini ortadan kaldırır ve Finish bulaşık deterjanı bütün bulaşıkların ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl çıkmasını sağlar. Bu, zamanınızı gerçekten önemli şeylere harcamanıza olanak tanır, mesela çocuklarınıza elinizden gelen en iyi partiyi hazırlamanızı garanti eder. İşte size muhteşem bir başlangıç yaptıracak tüyolar:

Dekorasyon

İster çocuğunuzla tasarlayın ister sürpriz yapmak isteyin (ne de olsa çocukların nasıl bir parti istediğine dair ipucu bırakmakta çekingen davrandıkları pek görülmemiştir!), önceden bir tema belirlemek iyi olur. Bu biraz göz korkutucu geliyorsa temaları birleştirmek de bir fikir. Örneğin, bir çizgi film faresi temalı bir parti planlıyorsanız bunu bir kovboy temasıyla birleştirip dekorasyon, kostüm ve maskeleri seçerken daha serbest davranabilirsiniz. Hem böylece çocuğunuzun partisi sınıftan başka biriyle aynı temaya sahip olmaz. Şunu unutmayın: Dekorasyonlara dünyayı harcamak zorunda değilsiniz. Evde boş birkaç dakikanızda yapabileceğiniz her şey aynı etkiyi yaratacak ve partiye özgün bir dokunuş sağlayacaktır.

Etkinlikler

Partiyi yapılandırmak için planladığınız bir dizi oyun ve etkinlik olması önemlidir ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzden çok daha fazlasını planlamanız önerilir!  Ayrıca işler biraz çığırından çıkmaya başladığında uygulayabileceğiniz birkaç sakinleştirici etkinliği de repertuarınıza katın. Oynayabilecekleri parti oyunlarını düşünmekte zorlanıyorsanız temanızdan ilham alıp alamayacağınıza bakabilirsiniz çünkü genelde klasiklerde küçük değişiklikler yapmak yeterlidir. Yağ satarım bal satarım, aç kapıyı bezirgan başı ve benzeri oyunların modası geçmiş gibi görünebilir ama muhtemelen çocuklar için geçmedi! Klasik olmalarının bir sebebi var.

Yiyecek

Çocuk partisi için yiyecek ve içecek ikram ederken abartmamaya dikkat edin. Aşırıya kaçmak ve onları yiyecekle tıka basa doldurmak çok cazip ama bu bazen dikkati partiden uzaklaştırır, ne de olsa parti için geldiler. Geleneksel cips ve sandviçlere eğlenceli bir alternatif, malzemeleri sağlayıp onlara kendi yemeklerini yapma keyfi yaşatmaktır. Böyle bir şeyin işe yarayacağı yiyecekler takolar ve sandviçlerdir, isterseniz bunu daha kontrollü bir etkinliğe dönüştürün: Pizza yapın.

Umarız bu size, Finish sayesinde gözünüzde büyüyen bulaşık tehdidi olmaksızın, çocuğunuz için parti planlamaya yetecek cesareti verir ve hem siz hem de çocuğunuz harika zaman geçirirsiniz.