Migros Milli Piyango Çekiliş Sonuçları

BOSCH KGN56VW30N BUZDOLABI/NOFROST

ASIL TALİHLİLERİ

1 TUGÇE KUBUR ANKARA

2 BINGÜL ISIKLILAR ISTANBUL

3 VOLKAN TÜRELI

4 UFUK SOGUR ISTANBUL

5 OKAN SÖYLEMEZ IZMIR

6 UTKU CANKUL ISTANBUL

7 IBRAHIM ÇEBI ISTANBUL

8 SONGÜL CANBEY ISTANBUL

9 SAADET GÖNEN IÇEL

10 ILYAS ALTINSOY ZONGULDAK

YEDEK TALİHLİLERİ

1 ALI TITIZ IZMIR

2 LIDIA FORTU ISTANBUL

3 ENGIN DAVACI BALIKESIR

4 AHMET SEVIM

5 FEVZIYE TANSI ANKARA

BOSCH WAT24480TR ÇAMAŞIR MAKİNESİ/9 KG

ASIL TALİHLİLERİ

1 NURCAN ÖZTEMEL TEKIRDAG

2 SAHIN AYDIN ISTANBUL

3 GÜLAY GÜLTEKIN ESKISEHIR

4 HASAN DEMIR TEKIRDAG

5 SENOL GÜNGÖR ISTANBUL

6 AHMET SELÇUK KAVUTÇU

7 GÜNFER TAÇKNLAR IZMIR

8 ENDER YALTA

9 SEBNEM ARAS ISTANBUL

10 AYSEGUL CETINER GOKYILMAZ BALIKESIR

YEDEK TALİHLİLERİ

1 GIZEM TUBA TEPE ISTANBUL

2 OZAN CAN ISTANBUL

3 RAIF TERZI TEKIRDAG

4 SILA AZRA SEYOK KAYSERI

5 HURIYE ÇIGDEM DENIZ ISTANBUL

BOSCH SMS53L12TR BULAŞIK MAKİNESİ/5 PROGRAM

ASIL TALİHLİLERİ

1 LAMISER YILMAZ ISTANBUL

2 SEBAHATTIN M. TEKOGLU ISTANBUL

3 SAHURE OZGEBAYRAM IZMIR

4 HALIL YILDIRIM YÜCEL ISTANBUL

5 NEZIHA OZDEMIR

6 ÖZCAN TULUK ISTANBUL

7 AYHAN YILMAZ ISTANBUL

8 FIRAT ÇELIK ISTANBUL

9 CENGIZ ISNAÇ S.URFA

10 NIGAR ERGINBILGIÇ ISTANBUL

YEDEK TALİHLİLERİ

1 ZEHRA BAKIRTAS SAKARYA

2 ZÜLEYHA YARDEMIR BOLU

3 BURCU TÜRE TEKIRDAG

4 ÖZLEM GÜMÜSEL MUGLA

5 CANOL KANDEMIR

BOSCH BSG6A110 TOZ TORBALI SÜPÜRGE

ASIL TALİHLİLERİ

1 IBRAHIM AYDIN KAYSERI

2 MESUT ÖZDIL ISTANBUL

3 FERIHAN KAYA IZMIR

4 AHMET OZCELIK

5 BELKIS PEHLIVAN ISTANBUL

6 ISMAIL ÖZBEK BURDUR

7 NECLA BOZKURT

8 AYLIN DOGUÇ ANTALYA

9 HALIL KANITOGLU ISTANBUL

10 DILEK GÜLBAYRAK ISTANBUL

11 TAYFUN KOCABAS

12 SIBEL SEVER IZMIR

13 MEHMET GÖZKAYA IZMIR

14 FERZAN GÜNES ISTANBUL

15 HAVA ISPARTA

16 BULENT SEZGIN KARABÜK

17 HÜLYA ÖZER

18 HALIS SELÇUK BARAN ISTANBUL

19 CAVIDE DENIZ ISIK IZMIR

20 BERKE DOSU ISTANBUL

21 CAVIDAN CALIK ISTANBUL

22 HAYDAR TUNÇ BALIKESIR

23 SELDA YAVUZ ISTANBUL

24 ASUMAN NAZAN ÇALISKAN ISTANBUL

25 MAHMUT PNAR ISTANBUL

26 TAN KIYMAZ ANTALYA

27 FATMA KUBATLAR

28 MEHMET ÖZER ÇEBI ISTANBUL

29 SELVA AYDIN MARDIN

30 MURAT TERCAN ÇORUM

31 ELCABERINO ERGIN ISTANBUL

32 RABIA KARTAL IÇEL

33 NILÜFER KORKMAZ ISTANBUL

34 EMIN AKCAY KONYA

35 VOLKAN KILIÇ

36 NURCAN ERTÜRK ISTANBUL

37 DILEK ERDEM HATAY

38 TAYFUN KARA

39 SAVAS SEÇER ANKARA

40 SELCAN AKYÜZ

41 AYSUN TASKIN MUGLA

42 BIRSEN GÜRBULAK IZMIR

43 FULYA KILIC ISTANBUL

44 ARZU BIBER ISTANBUL

45 MAHMUT BEHRIZ KONYA

46 MAHMUT SEKMAN DIYARBAKIR

47 RESUL KÜÇÜKARAS IGDIR

48 AYSE SIDIKA EKLER IÇEL

49 BÜLENT YAVUZ DIYARBAKIR

50 SEVAL ONAY IZMIR

YEDEK TALİHLİLERİ

1 HATICE SEVIL ISTANBUL

2 OGUZCAN TEMEL

3 DURHAN TEZCAN ISTANBUL

4 FAISAL ALMALKAWI

5 ISMAIL KARAKOÇ ISTANBUL

6 CANAN ESMER IGDIR

7 MUSA URHAN IZMIR

8 SÜHEYLA AYGÖREN ISTANBUL

9 SERDAR AYDIN MUGLA

10 ANNA MINASYAN ISTANBUL

11 ONUR YAVLAK BALIKESIR

12 DAMLA AKALAN ISTANBUL

13 BAHRIYE GÜNDOGDU IZMIR

14 AYSE TUNCA IZMIR

15 DENIZ ÖZBEK OKUR ZONGULDAK

16 NESE ERDOGAN KIRKLARELI

17 RAMIZ ILTER

18 GULISTAN CANDAN VAN

19 EBRU DENKTAS BURSA

20 NEBAHAT AYKUT DIYARBAKIR

21 EMRE BAL MUGLA

22 SERDAR FEYIZ SAMSUN

23 CEMIL KAYA YOZGAT

24 SEVIL AKSIT ISTANBUL

25 EMINE SOLAK ANTALYA

BOSCH BHN14090 ŞARJLI ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

ASIL TALİHLİLERİ

1 ISIL KARAKAS ISTANBUL

2 ABDULLAH DENIZCI DIYARBAKIR

3 HÜSEYIN ABBAS ISTANBUL

4 KENAN GÜNERHAN KARS

5 MURAT SEDAT SEKER ISTANBUL

6 AYLIN ILHAN

7 LÜTFIYE MÜSELLIMOGLU KARABÜK

8 AYTÜL ÖZDILMAÇ IÇEL

9 NURAN SEVIM BOZYIGIT ISTANBUL

10 ZAFER AYDIN ANTALYA

11 ALI TULUMEN ISTANBUL

12 GÜLAY OKUMUS EDIRNE

13 ERDAN KURU ISTANBUL

14 KERIM GÜNEY IZMIR

15 SALIHA ALBAYRAK ÇANAKKALE

16 SIMLA KARA BURSA

17 HAMIDE ERKAN IZMIR

18 YIGIT SERCAN KALE IZMIR

19 DURAN ÇELIK KONYA

20 SENIYE ARSLAN IZMIR

21 IHSAN UYSAL ISTANBUL

22 HAYDAR AYYILDIZ IZMIR

23 MURAT TOPALOGLU ISTANBUL

24 GÜLTEN ÇETIN ISPARTA

25 GÖZDE DAS IZMIR

26 BUSE KILIÇ IZMIR

27 MINA OKTAYER

28 HÜSEYIN SAYIN

29 KEMAL KOÇ

30 SENAY FIDAN ISTANBUL

31 CEYHUN ÖNAY

32 OKTAY FIRAT ISTANBUL

33 ERDAL SEZGIN

34 MERVE BOZKURT IZMIR

35 ESIN CALISKAN IZMIR

36 BÜNYAMIN DOGAN KAYSERI

37 SUZAN ÇAKIN IZMIR

38 ASIYE YEMEZ

39 HAKAN YERSAL ISTANBUL

40 HALIL DEMIR GIRESUN

41 MUHAMMET CAKMAK ORDU

42 GÜÇLÜ ÖNCER MUGLA

43 GÖNÜL CAMUZCU BURSA

44 SEVKI ÇELIK IZMIR

45 HATICE YÜKSEL

46 GÜLTEN DALKIRAN ISTANBUL

47 IRFAN CEMRE VAN

48 HANDE SAYGILI ISTANBUL

49 AYSE BATTAL ANTALYA

50 AYHAN BALCI KIRKLARELI

YEDEK TALİHLİLERİ

1 ÇAGIN TASKIN HATAY

2 MURAT DEGIRMENCI MUGLA

3 NILAY KAPTAN IZMIR

4 CEMAL DEGIRMENCI ISTANBUL

5 RIDVAN ACAR BATMAN

6 VILAYET BABAYEV IGDIR

7 SEVTAP SUMRU AHMET MUGLA

8 EMINE ISIK ÇORUM

9 YELDA DOGAN YILDIRIM KOCAELI

10 OZCAN KABAN ISTANBUL

11 FIGEN EKIN BALIKESIR

12 HANDE YESILKAYA ISTANBUL

13 EBRU ARABACI KOCAELI

14 MUAMMER BAYRAM

15 DEMET AYDOGAN

16 SINAN COQUE ISTANBUL

17 SEVCAN TEKLAS

18 ENDUMAK II A.S. ANKARA

19 OZLEM YESILDERE ISTANBUL

20 MUSTAFA ADALI

21 YALÇIN AKDEMIR ISTANBUL

22 GALIP GÜMÜS ISTANBUL

23 AYTEN KART ISTANBUL

24 MEHTI KARAMAN AYDIN

25 YESIM KANRA ISTANBUL

BOSCH TDA3024010 BUHARLI ÜTÜ

ASIL TALİHLİLERİ

1 IBRAHIM KALKAN KÜTAHYA

2 GÖKSEN KIVANÇ KOCAT IZMIR

3 GÜLNUR MASATCIOGLU

4 ÇIGDEM GENÇ ISTANBUL

5 HAYDAR PEKMEZ ISTANBUL

6 YÜKSEL KEÇECI ISTANBUL

7 EMRE ERISEN HATAY

8 INCI BIRDER ISTANBUL

9 KENAN ÇAPOGLU ISTANBUL

10 KADRIYE ÖNDER GAZIANTEP

11 GÜLIZAR HATIPOGLU ISTANBUL

12 MEHMET ALI DEMIRÇELIK MANISA

13 TURAN TASÖREN ISTANBUL

14 ADEM AKSOY SAKARYA

15 AYSEN BASKAYA ISTANBUL

16 MURAT ICIGEN NIGDE

17 MESUT AYNA KOCAELI

18 JAWAAL AMIR ISTANBUL

19 ZEYNEP ERMIS KARAALI ISTANBUL

20 ZEYNEP USLU IZMIR

21 OGUZ EREN ISTANBUL

22 MAIA KOCHLAMAZASHVILI IZMIR

23 MEHMET EMIN ÇETIN

24 HÜSEYIN ÜNAL ISTANBUL

25 AYSA EKIZ ISTANBUL

26 GÜLBIYE ÜZEKLEROGLU MUGLA

27 LEVENT ELMAS DENIZLI

28 MELDA KALE ESKISEHIR

29 ÖZLEM ÖZAYDIN IZMIR

30 ASLI KILKIK ISTANBUL

31 ADEM ÇAKIR ISTANBUL

32 SIBEL KÜRTÜNCÜ

33 EMEL AKIN

34 HALIL ALKIS AYDIN

35 RAMAZAN BÜKEN

36 MENAL FATIH ISTANBUL

37 FARUK KAYA

38 GAZEL ASLAN ISTANBUL

39 BURAK KARACA HATAY

40 DILEK ÖZBURSA ISTANBUL

41 KUBILAY AYTURAN ELAZIG

42 SEVCIHAN BEREKET ISTANBUL

43 JAMOL IBRAGIMOV SAKARYA

44 NEJAT GÜLDÜR ISTANBUL

45 AYNUR SAHIN ISTANBUL

46 ASUMAN SANDIKÇI IZMIR

47 SELIN SORKUN ISTANBUL

48 RAGIP COSKUN IZMIR

49 ELIF IPEK

50 NILÜFER TAVUKÇU ISTANBUL

YEDEK TALİHLİLERİ

1 MEHMET ERHAN IMAMOGLU ISTANBUL

2 KAMILE SIRIN

3 MUSTAFA SAHIN

4 NURAN INAL ADANA

5 REYIS GÖGÇE ZONGULDAK

6 ÖMER TAN

7 EDA ÇIMAGIL ISTANBUL

8 GAMZE GARGULI

9 FEHAMET HAVA AVCI IZMIR

10 ÖZAY YILDIRIM SIVAS

11 BÜNYAMIN SÖYLER

12 SEMRA TURAN

13 SEYIT SERDAR AKSEHIRLI KAYSERI

14 ÖMER AYDIN IZMIR

15 MEHMET YÜCEL TÜRK KAYSERI

16 DENIZ ÇIGRI ANKARA

17 EREN KANDEMIR ISTANBUL

18 SEMA KARAYAKA

19 GÜLDEN SENGÜL BURSA

20 SUNA YILDIRIM ISTANBUL

21 ÖZLEM MUTLU

22 ILYAS TATAR BILECIK

23 ZEHRA FEYHAN SARIKAYA ISTANBUL

24 MELAHAT ENGIN ISTANBUL

25 ERSAN YILDIRIM ISTANBUL

BOSCH TTA2010 ÇAY MAKİNESİ

ASIL TALİHLİLERİ

1 ECEM KOYUNCU

2 TANSEL ÖRNEKOGLU IZMIR

3 ERTUGRUL ERCAN

4 IRFAN ACEMOGLU BURSA

5 RECEP ORTAKOL ISTANBUL

6 BEDIA YAGCIOGLU DENIZLI

7 ILYAS YAGMAHAN BATMAN

8 SONER COSKUN ÇORUM

9 PHILIPPE SADRE

10 MUSA SOV ISTANBUL

11 YELIZ ÖNCÜ ISTANBUL

12 TUGBA BAYRAK YILDIZ TUNCELI

13 ZEYNEP BIRSEN ÖZKAN ISTANBUL

14 ZEYNEP ÇAPKUR GAZIANTEP

15 AYSUN BAYRAN

16 MEHRIBAN UMS

17 ARMAN SÜAR IZMIR

18 ÜNSAL TAK ISTANBUL

19 DENIZ SAHIN ESKISEHIR

20 SERKAN SÜKRÜ SAGRA ORDU

21 BILGE SONUGELEN NEVSEHIR

22 NUR SEDA ÖZDEMIR IZMIR

23 EBRU YILMAZ ISTANBUL

24 AZIME BIYIKLI IÇEL

25 JÜLIANA ELDEN ISTANBUL

26 OZNUR AKALIN ISTANBUL

27 SADETTIN YIMAZ DAGYELI ANTALYA

28 BAYRAM TOYDEMIR MUGLA

29 FATOS TURGUT

30 ZEKI TINAS ISTANBUL

31 ÖZLEM CEREN EVLIYAGIL ANKARA

32 VOLKAN DIKMEN ISTANBUL

33 HAKAN DOGAN

34 EDITH KOLFF MUGLA

35 IBRAHIM MURAT KÜÇÜK TEKIRDAG

36 ERSIN KARTAL ISTANBUL

37 ORKUN BAS ESKISEHIR

38 AYLIN GÜRGEN MUGLA

39 BANU SEVIM IÇEL

40 DILARA KAN ISTANBUL

41 RAMIZ ÖZ ANTALYA

42 HALIT GÜNDOGDU

43 REMZIYE TURAL BATMAN

44 GULCAN KARATASLIOGLU ISTANBUL

45 AYLA OKUR ISTANBUL

46 MEHMET EMIN YILDIRIM GAZIANTEP

47 SULTAN AYAZ DIYARBAKIR

48 DENIZ AND ISTANBUL

49 SUNA TUNÇMAN BURSA

50 HAKAN TAMGÜNEY ISTANBUL

YEDEK TALİHLİLERİ

1 SELIME SEN ISTANBUL

2 YILDIRIM YILMAZ ISTANBUL

3 RIDVAN GÜZELIZMIR IZMIR

4 GÜLSEREN BAGLI ISTANBUL

5 SEHER ÖGÜT NUHVEREN

6 HATUN SAHILLIOGLU ISTANBUL

7 SEMRA ÖSÜN ISTANBUL

8 TAMER AKBABA

9 NEVZAT ÖZBEY BATMAN

10 ATACAN KARAGÖZ

11 OGUZ KOLAY BURSA

12 ÜMIT BERKMAN MANISA

13 MEHMET ALI AÇIK ISTANBUL

14 HAKAN GÖKBAYRAK ISTANBUL

15 BÜLENT DEMIR IÇEL

16 MESUT KIRAN BALIKESIR

17 AYSE GUL DE FAVERI

18 HASAN BIRHAN KAYSERI

19 GÜLAY AYDOGDU EDIRNE

20 HAYDAR SEVIM MALATYA

21 MUALLA DARICI ISTANBUL

22 ALI YALÇIN IÇEL

23 VEYSEL USUK ISTANBUL

24 NEJAT TASDAN ISTANBUL

25 SELEN SEFA UYGUN IZMIR

BOSCH MSM64110 BLENDER

ASIL TALİHLİLERİ

1 KELLY WEISE

2 ARZU KANDEMIR DIYARBAKIR

3 AYNUR AVCI ISTANBUL

4 AHMET PIYALE ISTANBUL

5 ONGUN GÜRSU ISTANBUL

6 NURSEL ÇAGLAR ISTANBUL

7 EYLEM CAN DIYARBAKIR

8 ALI ISIK ISTANBUL

9 INCI ASILTÜRK

10 CEYHUN SHAM KHOLOV ISTANBUL

11 BIROL GÜLMEZ IZMIR

12 AHMET SELMAN ÖZDEMIR ISTANBUL

13 EMINE SARI IZMIR

14 SONNUR KIRMIZIOGLU ORDU

15 HAMZA BAS DIYARBAKIR

16 FARUK TUGUT SIVAS

17 NESLE MERVE BARÇIN TEKIRDAG

18 RASEL AZOZ ISTANBUL

19 MUSA ATAR MUGLA

20 HASAN ÇAVUS BURSA

21 MERYEM BARBAROS ISTANBUL

22 GÖRKEM TATKAN

23 RESUL AKSAN

24 TAYFUN YILDIZ MALATYA

25 ABDÜLMECIT ÇELIK KARAMAN

26 MEHMET YOLOGLU

27 ÖZGÜN AGRITMIS GAZIANTEP

28 ALPER LEYLAN ISTANBUL

29 UFUK SAKAR IZMIR

30 HASAN ÜNAL ISTANBUL

31 NIDA SUNU IZMIR

32 HÜSNÜ ÇAGAR BILIR

33 DILAVER KALYON ISTANBUL

34 A.MERT SENSÖZ ISTANBUL

35 SEBAHAT DOGAN BALIKESIR

36 TAYYIP DAL ANKARA

37 ERDAL AGÇAN MARDIN

38 MERAL CETIN SIVAS

39 GÜÇLÜ DÖNMEZ ISTANBUL

40 PINAR SARI ISTANBUL

41 NURAN KÖSE DENIZLI

42 IBRAHIM GURSOY

43 ERDEM USTUN ISTANBUL

44 ISMAIL KULACAOGLU ISTANBUL

45 ELIF GÖK ADANA

46 ERCAN ÇIÇEK ISTANBUL

47 ALIYE YILMAZ ISTANBUL

48 SATIMEHMET YILMAZ KASTAMONU

49 NIHAT NACAR KOCAELI

50 KAMIL SÖKMEN

YEDEK TALİHLİLERİ

1 HALIT SARPKAYA BOLU

2 JANET GÖZ ISTANBUL

3 BEHNAN KARTAL ISTANBUL

4 EBRU KIRMIZIGÜL ISTANBUL

5 SENAY AKKULAK

6 SEDA GÜÇLÜ

7 ELIF YASIN EDIRNE

8 YUSUF BOZKURT ISTANBUL

9 ZERRIN ABUT ISTANBUL

10 SELMA ERKEK KONYA

11 ESREF MEMIS HATAY

12 YALCIN UGUROL

13 AHMET PEHLEVAN ISTANBUL

14 GÖNÜL SAHIN

15 PINAR ALKIS ISTANBUL

16 ELIF AYDINLAR

17 AHMET SIMSEK DENIZLI

18 ZAFER ÇALISKAN HATAY

19 CANSEVER TASÇI AYDIN

20 HÜSEYIN KELES

21 SAVAS ÇETIN KAYA ERZINCAN

22 METIN KARADENIZ SIVAS

23 HABIP EFE

24 YUSUF GENÇER ISTANBUL

25 VURAN BAYRAK

BOSCH MFQ3030 EL MİKSERİ

ASIL TALİHLİLERİ

1 TEFIK SAMI MÜLAYIM

2 MEHMET ILKER DEMIREL KIRKLARELI

3 AZIZ ÇOBAN IÇEL

4 EBRU SAMILOGLU KAYSERI

5 NIHAT TESLIM KOCAELI

6 ORHAN ÖZLÜTÜRK ADANA

7 SOYGUR KURSUN IZMIR

8 TARIK BURÇOGLU IZMIR

9 GÜRKAN DIYAR ISTANBUL

10 IRFAN SANDIKÇI BALIKESIR

11 FATIH ÖZCAN KOCAELI

12 HASAN BASRI HATAY

13 ÖZCAN VARLITÜRK BOLU

14 TAHIR SELÇUK YAVUZ IZMIR

15 SEYHAN TUNCER IZMIR

16 AZIZ TÜTÜNCÜOGLU ANTALYA

17 DUYGU LALA

18 NIGAR DEMIRCI ISTANBUL

19 SUPHI ÜNAL HATAY

20 KADIR ÖZKAN

21 ILYAS KARA IZMIR

22 ISMAIL YUMRUK MANISA

23 RIZA TARLABAZ

24 SULE SEN

25 ÖZLEM ÇALISKAN ELAZIG

26 GURCAN DEPE ISTANBUL

27 REYHAN CIN ISTANBUL

28 ELMAS DURAN MUGLA

29 ABDULLAH AKSOY ISTANBUL

30 HIDAYET BULUT ISTANBUL

31 NIHAT BARIS KARAYAZGAN ISTANBUL

32 ÖZGE CAN IZMIR

33 HÜSEYIN BAYIRLI

34 GÜLÜZAR NERGIZ ISTANBUL

35 ERCAN TURGUT ISTANBUL

36 SEBNEM KÜKNER ANKARA

37 RAHMI ÇOSKUNER ISTANBUL

38 KEZIBAN KOZAN ISTANBUL

39 BEKTAS ULUKUS

40 PERIHAN ÇEÇEN IZMIR

41 ARIF GÖNENÇ ISTANBUL

42 BERRIN GÜRLER ISTANBUL

43 ROBER DOGANAY ISTANBUL

44 ALI SAKR HATAY

45 ZERRIN SEN TRABZON

46 MUSTAFA HÖRGÜSLÜOGLU IZMIR

47 BAYRAM KOCAAGA DIYARBAKIR

48 AHMET AGBAS KOCAELI

49 ISIL SAGLAM DENIZLI

50 HÜLYA UZUN ISTANBUL

YEDEK TALİHLİLERİ

1 HÜLYA DOGAN OSMANIYE

2 SENER SEKERCI KAYSERI

3 ESEN GÜZEL

4 LOKMAN CEYLAN ISTANBUL

5 TÜMAY SABRI KOCA MUGLA

6 SERCAN MALGAF

7 GAMZE NAZLIGIL IZMIR

8 ILHAMI YANAR KOCAELI

9 NAGIHAN ERGÖR SAKARYA

10 SERKAN ETIZ ISTANBUL

11 NECLA MASLAMANI ISTANBUL

12 TANJU ÖZSAYAR MUGLA

13 MEHMET BALIKÇI IZMIR

14 MEHMET SEDAT ÇAKACI ISPARTA

15 ENVER SUVAYDAS IZMIR

16 DIDEM YÜRÜR ISTANBUL

17 AZAM ALI YUSUF IÇEL

18 MESUT ULUSAN ANKARA

19 DENIZ ÇÖRÜS IZMIR

20 SÜMBÜL GÜLSERIN ISTANBUL

21 MEHMET ÖZTÜRK KOCAELI

22 BETÜL ERDOGAN ISTANBUL

23 ERKAN CEBECI GIRESUN

24 ALI DURUN ISTANBUL

25 HASAN DALAKLI ISTANBUL

 

Bu kampanya MPI’nin 16.03.2018 tarihli ve

58259698-255.01.02-E.2861 sayılı izniyle düzenlenmiştir.

15.05.2018 tarihinde yapılan çekilişe 18.575 katılım

gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini

almak için 05.06.2018 tarihine kadar; yedek talihlilerin

20.06.2018 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile

info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2

Tanıtım'ın Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak no:4-A Beyoğlu-İstanbul

adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere

kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz

teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz

olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada

meydana gelen gecikmelerden Reckitt Benckiser Temizlik

Malzemesi San. ve Tic. A.S. sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik

veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye son teslim tarihi 05.07.2018 'dir. ÖTV ve KDV hariç olmak

üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük

ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya

18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi

ikramiyeleri verilmez.