Bardaklar, Bardaklar, Bardaklar

Bardakları her gün tekrar tekrar kullanırız ama her yıkamada, bardaklarınız daha da buğulanabilir. Hayatınızda yaşadığınız her durumda, her etkinlikte ve her öğününüzde bardaklarınızı kullanmaktan sizi alıkoyamayız, alıkoymak da istemeyiz zaten. Bardaklarınızın ışıl ışıl kalmasını istememeniz için hiçbir neden yok. Buğulu bardaklara razı olmak zorunda değilsiniz çünkü Finish bardak koruması parlaklık demek.

Finish, sizi buğulanma ihtimaline karşı endişelenmekten kurtararak bardaklarınızın bakımını defalarca üstleniyor. Sert suyu olan bir bölgede yaşıyorsanız bile endişe etmeyin. Finish, bardaklarınızı sert suyun etkilerinden de koruyacak.

Buğulanmaya neden olan partiküllerin yer değiştirmesini önlemek için formüle edilmiş Finish Parlatır ve Korur’u bulaşık makinenize verin. Sizin tek yapmanız gereken daha önemli şeylere odaklanmak, örneğin bütün o bardakları yaratan yaşama odaklanmak. Bardakların bakımı ve siz önemli şeylerle ilgilenirken size harika sonuçlar sunması konusunda Finish’e güvenin.

Yeni Finish Parlatır ve Korur, bardaklarınızı daha uzun süre ışıl ışıl tutar.