Bulaşık Makinenizden En İyi Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bulaşık makinenizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi bilmek temiz ve pırıl pırıl bulaşıklar elde etme mücadelesinin yarısıdır. Mücadelenin diğer yarısı ise bildiklerinizi pratiğe dökmektir. Finish olarak size yardımcı olabiliriz çünkü bu konulara aşinayız. Tek gereken biraz özen ve birkaç harika bulaşık yıkama ürünü.

Hazırlık

Bulaşık makinenizi bir yıkamaya hazırlamaktan söz ederken sadece bulaşıkları dizmekten bahsetmiyoruz. Büyük yiyecek parçalarını bulaşıklarınızdan hafifçe kazıyıp çöpe dökün ve bu bulaşıkları makinenizin alt rafına yerleştirin. Büyük bulaşıklarla arkadan başlamak ve öne daha küçük bulaşıkları yerleştirmek en iyisi. Şimdi, size en uygun yıkama programını seçin: fırın tepsisi ve diğer yağlı parçalar için yüksek bir yıkama programı, hassas bardaklar için de düşük bir yıkama programı önerilir ama bulaşık makinesi üreticiniz size makineniz hakkında genel olarak talimat sunabilir. Programınızı seçtikten sonra bulaşık makinesi tabletinizi koyup makinenin kapağını kapatın.

Yıkama

Bu kısım tamamen bulaşık makinenize ait. Bırakın makineniz işini yapsın, zor işi sizin yerinize halletsin. Aslında bu, dolapların, masa üstlerinin ve rafların tozunu almak ve silmek için iyi bir zaman. Böylece bulaşıklarınızı yerleştirdikten sonra da temiz tutabilirsiniz.

Sonraki bakım

Bulaşık makinenizi boşaltıp her şeyi kaldırır kaldırmaz işinizin bittiğini düşünebilirsiniz. Birçok durumda haklı olabilirsiniz ama size Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi ile bulaşık makinenizi her ay yıkamanızı öneriyoruz. Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi makinenizin gizli ama hayati parçalarını yağ ve tortu birikimlerinden temizlemenize yardım eder.

Gönül rahatlığı

Bulaşıklarınızı bulaşık makinenize, oradan pırıl pırıl ve tertemiz çıkacaklarını ve bir yıkamadan sonra korunacakları bilerek bırakırken siz kalan zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz: Lavaboda parlatma veya tek tek çatal kaşık yıkamaya son. Bulaşık makinesinde bulaşık yıkamak Finish bulaşık makinesi tableti yerleştirmek, makinenin kapağını kapatmak ve bir düğmeye basmaktan oluşan basit bir işlem. Şimdi, keyfinize bakın!

Bulaşık makinenizi sevin. Ona Finish verin.