Bulaşıklar, Bulaşıklar, Bulaşıklar

Yaşamın en büyüğünden en küçüğüne her olgusunda tek bir sabit şey var. Kahvaltı gördüğünüz yerde Finish bulaşık görür. Öğle yemeği? Bulaşık. Akşam yemeği? Yine bulaşık. Amaa bunlar en bariz olanları. Peki ya partiler? Bulaşık. İş? Bulaşık. Oyun? Bulaşık.

Her gün uyandığınız andan uykuya daldığınız ana kadar bulaşıklar birikmeye başlar. Demlenen her çay, yapılan her sandviç, dilimlenen her pasta, yapılan her tost bulaşık demektir. Yaşanan bir hayatın toplamı kendini lavaboda biriken bulaşıklarda gösterir. Neredeyse yapılmaya değer her şey, bulaşıklarla sonuçlanır. Sonsuz bir kirletme ve yıkama döngüsüne mahkummuşuz hissine kapılmak kolaydır. Bulaşıklar yaşamın her anında karşımıza çıkar ama Finish varken endişelenmeye gerek yok.

Yaşamın bulaşık demek olduğunu biliyoruz ama yaşam ev işi demek değil. Finish için hiçbir bulaşık ev işi değil. Bulaşıklar uzmanlık alanımız ve bulaşık yıkamayı kolaylaştırıyoruz. Finish, doğum öncesi hediye partileri, kokteyl partileri, barbeküler, Pazar mangalları, ayrılıklar, barışmalar ve yaşamın karşımıza çıkarabileceği her şeyin üstesinden gelmek için var. Bulaşık makinesi tabletlerimiz bulaşık yıkamak zorunda kalmadan yaşamın hiçbir anını kaçırmamanızı garanti ediyor.

Olay ister büyük ister küçük olsun, tek yapmanız gereken, bulaşık makinenize Finish koymak ve kirli bulaşıklarınız için endişelenmek yerine yeni bulaşıklar çıkartabileceğinizi bilerek rahatlamak.