Çocuk Partileri İçin Tüyolar

Orange smile game

Çocuk partileri çocuklar için olduğu kadar anne babalar için de eğlenceli. Çocuğunuzun ve arkadaşlarının hoşça vakit geçirmeleri ve onlara bunu sağlayabildiğinizi bilmek kadar değerli pek az şey var hayatta. Bu his, partilerden kalan bulaşık yığınıyla gölgelenebilir ama bu iş için doğru araçlar varsa bulaşıklar endişeleneceğiniz bir şey olmaktan çıkar. Finish Quantum’un yeni formülü, büyük bir çocuk grubuna yiyecek ve içecek ikram ederken oluşabilecek bütün sorunların üstesinden gelmek için özel olarak hazırlanmıştır. Güçlendirilmiş Quantum’u kullanmak demek, yiyecek artıklarınızı çöpe dökmeniz ve bulaşıklarınızı bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterli demektir. Bu, zamanınızı gerçekten önemli şeylere harcamanıza olanak tanır, mesela çocuklarınıza elinizden gelen en iyi partiyi hazırlamanızı garanti eder.

İşte size muhteşem bir başlangıç yaptıracak tüyolar:

Dekorasyon: İster çocuğunuzla tasarlayın ister sürpriz yapmak isteyin (ne de olsa çocukların nasıl bir parti istediğine dair ipucu bırakmakta çekingen davrandıkları pek görülmemiştir!), önceden bir tema belirlemek iyi olur. Bu biraz göz korkutucu geliyorsa temaları birleştirmek de bir fikir. Örneğin, bir çizgi film faresi temalı bir parti planlıyorsanız bunu bir kovboy temasıyla birleştirip dekorasyon, kostüm ve maskeleri seçerken daha serbest davranabilirsiniz. Hem böylece çocuğunuzun partisi sınıftan başka biriyle aynı temaya sahip olmaz. Şunu unutmayın: Dekorasyonlara dünyayı harcamak zorunda değilsiniz. Evde boş birkaç dakikanızda yapabileceğiniz her şey aynı etkiyi yaratacak ve partiye özgün bir dokunuş sağlayacaktır.

Etkinlikler: Partiyi yapılandırmak için planladığınız bir dizi oyun ve etkinlik olması önemlidir ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzden çok daha fazlasını planlamanız önerilir! Ayrıca işler biraz çığrından çıkmaya başladığında uygulayabileceğiniz birkaç sakinleştirici etkinliği de repertuarınıza katın. Oynayabilecekleri parti oyunlarını düşünmekte zorlanıyorsanız temanızdan ilham alıp alamayacağınıza bakabilirsiniz çünkü genelde klasiklerde küçük değişiklikler yapmak yeterlidir. Yağ satarım bal satarım, aç kapıyı bezirgan başı ve benzeri oyunların modası geçmiş gibi görünebilir ama muhtemelen çocuklar için geçmedi! Klasik olmalarının bir sebebi var.

Yiyecek :Çocuk partisi için yiyecek ve içecek ikram ederken abartmamaya dikkat edin. Aşırıya kaçmak ve onları yiyecekle tıka basa onların eğlenmesine engel olabilir. Geleneksel cips ve atıştırmalıklara eğlenceli bir alternatif, malzemeleri sağlayıp onlara kendi yemeklerini yapma keyfi yaşatmaktır. Böyle bir şeyin işe yarayacağı yiyecekler takolar ve sandviçlerdir, isterseniz bunu daha kontrollü bir etkinliğe dönüştürün: Pizza yapın.

Umarız bu size, Finish sayesinde gözünüzde büyüyen bulaşık tehdidi olmaksızın, çocuğunuz için parti planlamaya yetecek cesareti verir ve hem siz hem de çocuğunuz harika zaman geçirirsiniz.