Finish Sosyal Medya Su Tasarrufu Yarışması Katılım Koşulları

1.Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

  1. https://www.instagram.com/finish_tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 14.12.2018-16.12.2018 (Saat:23.59) tarihleri arasında Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

3.Yarışma tarihleri arasında Finish Turkiye Instagram hesabındaki yarışma gönderisinin altında günlük hayatlarında su tasarrufu için ne gibi önlemler aldıklarını anlatan, en az 3 arkadaşlarını bu gönderinin altında etiketleyen ve Finish Turkiye Instagram hesabını takip eden kişiler arasından özel jüri ile belirlenecek 50 kişi 1 Yıllık Finish Hepsi 1 Arada Max kazanacaktır.

4.Katılımcıların, yarışmayı kazanabilmek için https://www.instagram.com/finish_tr/ hesabındaki yarışma gönderisinin altına su tasarrufu için günlük hayatlarında ne gibi önlem aldıklarını yazmaları, en az 3 arkadaşlarını bu yorumda etiketlemeleri ve Finish Turkiye Instagram hesabını takip etmeleri gerekir.

5.Bir kişi birden fazla yorum yazarak kazanma şansını artırabilir.

6.Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

7.Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, kampanyaya katılım koşullarına uyan herkes katılabilir.

8.Kazanan kişilerin isimleri 17.12.2018 tarihinde https://www.instagram.com/finish_tr/ adresinden ulaşılabilecek Finish Türkiye Instagram sayfasından açıklanacak olup kazananların isimleri açıklandıktan sonra DM yoluyla ad soyad, telefon ve adres bilgilerini iletmeleri gerekmektedir. 

10.Kampanyaya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

11.18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

12.Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

13.Kazanılan ödül değiştirilem1 ez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

14.İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

15.Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

16.Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

17.Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. ye ait https://www.instagram.com/finish_tr/ adresinden ulaşılabilecek Finish Türkiye Instagram sayfası ve https://www.facebook.com/FinishTurkiye/adresinen ulaşılabilecek olan Finish Türkiye Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

18.Kampanya katılım koşullarını sağlayan ve ödül kazanan tüketiciler ile Finish Türkiye Twitter hesabından özel mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Kampanya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

19.Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

20.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

21.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

22.Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.