Finish Türkiye Facebook Kampanyası Katılım Koşulları

RECKITT BENCKISER KATILIM KOŞULLARI:

 1. Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 24.04.2018 tarihli ve 58259698-255.05.02-E.4239 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. facebook.com/finishturkiye adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 02.05.2018 (Saat:00.01)-29.05.2018 (Saat:23.59) tarihleri arasında Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 3. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. ye ait Facebook (ücretsiz) sayfasında yeni yıkadığı bulaşıkların videosunun (Videolarda insan figürü kesinlikle olmamalıdır.) altına bu zorlu bulaşıkları nasıl yıkadığı ve kullandığı ürün hakkında yorum veya hikayesini paylaşanlar kampanyaya katılacaklardır. Paylaşımlar, 30.05.2018-31.05.2018 tarihleri arasında jüri tarafından özgünlük, yaratıcılık, anlatım gücü kriterlerine göre değerlendirilecektir. Kazanan talihliler 31.05.2018 tarihinde Reckıtt Benckiser Facebook sayfasında yayınlanacaktır.
 4. Kampanya sonunda, paylaşılan videolar 05.2018-31.05.2018 tarihleri arasında jüri tarafından değerlendirilecek ve 10 kişi Samsung DW60M5040FS/TR Bulaşık Makinesi kazanacaktır.
 5. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 6. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
 7. Kazananlar 05.2018 tarihinde Reckıtt Benckiser Facebook sayfasında yayınlanacaktır.
 8. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 9. Yarışmaya sunulan eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan videolar esas alınacaktır.
 10. Kampanyaya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 15. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi
 16. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 17. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 18. Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. ye ait Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 19. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 20. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 21. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 22. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 23. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.