Finish Türkiye Instagram Yarışması Katılım Koşulları

KATILIM KOŞULLARI:

 1. Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 13.11.2018 tarihli ve 58259698-255.05.02-E.11369 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. 14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde @Finish_tr instagram hesabını takip edip sayfada paylaşılacak olan içeriğin altına “Size temiz bulaşıklar ne hissettiriyor?” sorusunun yanıtını emojiler ile yaratıcı bir şekilde anlatarak 3 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar yarışmaya katılacaklardır.
 3. Paylaşılan yanıtlar, Finish özel jürisi tarafından yaratıcılık ve konuya uygunluk kriterlerine göre değerlendirilecek ve beğenilen 15 paylaşımın sahibine Finish Quantum 32’li Bulaşık Makinesi Tableti ile Finish Hepsi 1 Arada Max 45’li Bulaşık Makinesi Tableti hediye edilecektir.
 4. Kazananlar @finish_tr hesabından 19 Kasım 2018’de duyurulacaktır.
 5. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
 6. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.
 7. Katılımcılar kazanmaları halinde isimlerinin @finish_tr hesabında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılırlar.
 8. Yarışma sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 9. Kampanyaya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 10. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 11. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 12. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 13. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 14. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 15. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 16. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 17. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 18. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 19. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 20. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.