Finish Türkiye Kadın Dizisi Sete Götüren Anket Katılım Koşulları

Kadın dizisi oyuncuları

Kadın dizisi oyuncuları

1.Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

  1. https://twitter.com/finishturkiye adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 20.11.2018 (Saat:14:30)-20.11.2018 (Saat:22.00) tarihleri arasında Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

3.Yarışma tarihleri arasında Finish Turkiye Twitter hesabındaki yarışma sorusunun doğru yanıtını ilgili tweet’i yanıtlayarak paylaşan, doğru yanıtı tahmin ettiği tweet’inde @FinishTurkiye Twitter hesabını mention’layan ve https://twitter.com/finishturkiye hesabını takip eden 5 kişi Fox Tv’de yayınlanan Kadın dizisinin setine ziyaret hakkı kazanacaktır.

4.Katılımcıların, yarışmayı kazanabilmek için https://twitter.com/finishturkiye adresindeki Finish Turkiye Twitter hesabındaki “Bahar’a bulaşık makinesini hediye eden karakterin kim olacağına” yönelik şıklardan hangisinin Kadın dizisinin 20.11.2018’de yayınlanacak bölümünde gerçekleşeceğini tahmin ederek ilgili tweet’i @FinishTurkiye Twitter hesabını mention’layarak yanıtlamaları ve Finish Turkiye Twitter hesabını takip etmeleri gerekir.

5.Bir kişi yalnızca bir tahmin hakkına sahiptir. Birden fazla yanıt paylaşan takipçilerin yaptıkları ilk tahmin dikkate alınacaktır.

6.Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

7.Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, kampanyaya katılım koşullarına uyan herkes katılabilir.

8.Kazanan kişilerin isimleri 22.11.2018’de https://twitter.com/finishturkiye adresinden ulaşılabilecek Finish Türkiye Twitter sayfasından açıklanacak olup kazananların sete ulaşımları kendilerine aittir. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., set ziyareti için ulaşım masraflarını karşılamayacaktır.

9.Set ziyaretinin hangi gün gerçekleşeceği ve adresi kazanan kişilere önceden iletilecek olup çeşitli sebeplerle belirtilen saat ve yerde bulunmayan kişilerin set ziyaret hakkı geçersiz sayılacaktır.

10.Kampanyaya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. veU2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

11.18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

12.Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

13.Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

14.İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

15.Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

16.Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

17.Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. ye ait https://twitter.com/finishturkiye adresinden ulaşılabilecek Finish Türkiye Twitter sayfası ve https://www.facebook.com/FinishTurkiye/ adresinen ulaşılabilecek olan Finish Türkiye Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

18.Kampanya katılım koşullarını sağlayan ve ödül kazanan tüketiciler ile Finish Türkiye Twitter hesabından özel mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Katılımcılar ürünün gönderimi için adres ve iletişim bilgilerini Finish Türkiye hesabıyla, 23.11.2018 23.59’a kadar paylaşmakla yükümlüdürler. Kampanya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

19.Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

20.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

21.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

22.Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.