Ön Yıkama Gerekli mi?

Günümüz teknolojileri arasında bulaşık makinesi vazgeçilmezlerdendir. Zaman kazandırır, mutfağı anında pırıl pırıl yapar, mutfaktaki temizliği ve düzeni korur. Keyifli bir yemeğin ardından kirli bulaşıklarla uğraşmak istemediğinizde yanınızdadır ve sizi bulaşık derdinden kurtarır.

Bulaşık makinesinin bunca özelliği varken, makinenizin performansından yeterince yararlanabiliyor musunuz? Unutmayın ki bulaşık makinenizden en iyi performansı almak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Ön yıkama da bu konular içinde en merak edilenlerden biridir.

Ön yıkama nedir?

Modern zaman teknolojileri elbette hayatımızın artık bir parçası; ancak bu teknolojilerden tam anlamıyla yararlanabilmek için bazı püf noktalarına ihtiyaç duyarız. Ön yıkama da bunlardan biridir. Makineye yerleştirmeden önce kirlilik derecesine göre bulaşıklara elde ön yıkama yapabilirsiniz veya eğer bulaşık makinenizde varsa ön yıkama programıyla normal yıkamaya hazırlık olarak temizleyebilirsiniz. Ön yıkamanın amacı, çok kirli bulaşıkların zorlu lekelerden arınarak normal yıkamaya hazırlanmasıdır. Örneğin kurumuş veya çok yağlı bulaşıkları ön yıkamadan geçirerek, normal yıkama esnasında kirlerin daha kolay çıkması sağlayabilirsiniz. Peki ön yıkama gerçekten gerekli mi, yoksa bir şehir efsanesi mi?

Ön yıkama gerekli mi?

Eski zamanlarda bulaşık deterjanı henüz daha yokken ya da yeni gelişmekteyken ön yıkama evet, gerekliydi. Kurumuş lekeler, yağ, inatçı kalıntılar derken tertemiz bulaşıklara ulaşmak hiç de kolay değildi. Böyle bir durumda elde ya da makinede ön yıkama yapmak bir gereklilikti; ancak neyse ki günümüz koşulları çok değişti, teknoloji çok gelişti ve Finish mutfaklara girdi.

Ön yıkama yapmadan bulaşıklar tertemiz

Zorlu lekeler ve yağlı kalıntılar artık korkulu rüyanız olmasın; çünkü yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum var! %100 tertemiz ve ışıl ışıl bulaşıklara sahip olmak, Finish ile mümkün; çünkü bir bulaşık deterjanından çok daha fazlasını yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum size sunar.

Ön yıkama yapmadan mükemmel temizliğe ulaşmak ve cam koruma formülüyle cam eşyalarınızı zarar görmeden temizlemek için bulaşıklarınızı yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum ile buluşturun, eşsiz sonucu siz de görün. Ön yıkamadan geri kalan zamanı ise dilediğiniz gibi kullanın!