Bulaşık Makinesini Kim Temizleyecek?

FINISH 5X Maktemregular LowBulaşık makinenizin yıl boyunca kaç tane tabak, bardak ve tencere yıkadığını hiç düşündünüz mü? Evde her gün iki veya üç öğün makinenin bir tam dolumuna karşılık gelebilir. Bir de yılın geri kalan 364 gününü düşünün: Bulaşık makinenizin, partiler ve aile toplantıları hariç, tek başına yaptığı iş miktarı muazzamdır. Ortalama bir aile bulaşık makinesi 8000’in üzerinde bulaşık yıkar ama bulaşık makinesini kimin temizlediğini hiç düşündünüz mü? Belki de düşündünüz ama düşünmediyseniz bulaşık makinenizin iyi bir temizlenmeye ne kadar ihtiyacı olduğunu fark etmemiş olabilirsiniz.

Nedir?

Doğru, her şeyin daha verimli çalışabilmesi için bulaşık makinenizi temiz tutmak aslında epey önemlidir. Bununla kastettiğimiz şey şu; bazı yiyecek kırıntıları sprey kolunu tıkayabilir veya bulaşık makinesinin saklı ama hayati parçalarında yağ ve kireç tortusu birikmesine neden olabilir. Bulaşık makinesi temizleyicisi bunu ele alır ve makinenizi temizleyerek onu pırıl pırıl yapar, aynı bulaşık makinesi deterjanınızın bardaklarınıza yaptığı gibi. Bulaşık makinesi temizleyicisi, makinenizi kolayca temizlemenizi sağlar.

Neden?

Bulaşık makinenizi iyi temizleme konusu, borularda neler saklanabileceğine kadar gelebilir. Bazen bir lokma yiyeceğin sprey kolundan veya makinenizin dibindeki filtreden sarktığını görebilirsiniz. Zamanla böyle büyük parçaların yanı sıra yağlı kalıntı bırakan kırıntıların temizlenmesi gerekir. Kireç tortusu muhtemelen daha büyük bir sorundur çünkü temizlenmezse, hem bulaşık makinesi parçalarında sorunlara hem de normalde parlayan bardak ve tabaklarda kalıntılara yol açabilir.

Nasıl?

Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi ile elbette. Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi yağ ve kireç tortusunu ortadan kaldırıp makinenizi tertemiz yapar ve mis gibi kokutur. Hem daha temiz bir bulaşık makinesi daha temiz bulaşıklar demektir. Tek yapmanız gereken şişenin kapağındaki etiketi çıkarıp güvenli bir pozisyonda yerleştirmek ve bulaşık makinenizi yüksek sıcaklıkta bir yıkama programına ayarlamak.

Bulaşık makinenizi sevin. Ona Finish verin.