Finish Parlatır ve Korur

Yeni ürün grubumuzu takdim edelim: Parlatan ve Koruyan Tablet. Cam eşyalarınız konusunda size tam güven ve koruma sunmak için tasarlanmış yeni bir yıkama grubu yarattık. Yeni bir formül kullanarak yeni bir dizi deterjan ve parlatıcı geliştirdik, bu ürünler sadece derinlemesine temizlik sunmakla kalmıyor, bardaklarınızın zamanla buğulanmasını da önlüyor.

Sorun

Bardaklar evde en çok kullanılan ve dolayısıyla bulaşık makinesinde en sık yıkanan eşyalardandır. Tekrar tekrar yıkama ve yüksek sıcaklıklar bardaktaki moleküllerin yer değiştirmesine neden olur. Bunların bıraktığı küçük delikler ve çıkıntılar ışığın bardak yüzeyinde ışığın farklı davranmasına neden olur; bardaktan geçmek yerine bütün açılardan sekerek onun buğulu görünmesine yol açar.

Bu önceleri hep kaçınılmaz bir şey olarak görülür, çok daha yorucu bir yöntem olan elde yıkamaya karşı bulaşık makinesi kullanmanın dezavantajlarından biri sayılırdı ama Finish bu gidişata dur dedi.

Çözüm

Finish, bardaklarda buğulanmayı önleyen yeni patenli “Parlatır ve Korur” teknolojisini geliştirdi. Bu, öncelikli olarak yıkamanın anahtar noktalarında bardaklarınızın etrafında bir kalkan oluşturarak onları korur. Böylece o cam moleküllerinin yer değiştirmesini veya yıkanıp gitmesini önler, bardaklarınızın daha uzun süre ışıldamasını sağlar. Bardaklarınızın buğulanması yönünden en riskli iki yıkama noktası durulama ve parlatmadır. Finish aktif maddeleri durulatma ve parlatma özelliğine sahiptir.

Finish Quantum Parlatan ve Koruyan Tablet aslında bu korumayı deterjanın içinde inşa eder, ayrıca Finish Quantum’dan bekleyeceğiniz üstün temizliği sağlayan hayati bileşenleri de içerir.

Ekstra Parlatma için Finish Parlatıcı var; sadece buğu oluşmasını önlemekle kalmayan, kireç tortusu ve yemek kalıntısı gibi artıkların kalmamasını da sağlayan bu ürün, su buharlaştığında bardağın yüzeyinde kalarak su lekelerinin oluşmasına engel olur.

Finish Parlatan ve Koruyan Tablet bardaklarınızı zamanla buğulanmadan ve matlaşmadan korur, çok daha uzun süre parlamalarına yardımcı olur. O yüzden değişiklik yapın ve Finish Parlatan ve Koruyan Tablet ile buğulu bardaklar konusunu geçmişte bırakın.