Finish Quantum: Daha İyi Bir Yıkama

Chicken on a square plate with diagonal linesFinish, üstün bir temizlik sunacak çok hücreli teknolojiyi kullanan yeni, üst düzey bir temizlik formülü geliştirdi. Bu etkileyici mühendislik başarısı, her yıkama sırasında tam da ihtiyaç olan zamanda etkinleşen üç temel bileşen içerir. Bunlar: eşsiz Power Gel, Powerball ve toz deterjan. Bu rehber, her bir bileşenin yıkamanıza tam olarak ne kattığı ve bulaşık makineniz için neden en iyi bulaşık makinesi deterjanı olduğunu açıklayacak.

Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum kapsüllerini kullanmak için bir tanesini bulaşık makinenizin deterjan gözüne yerleştirmeniz yeterli. Her kapsül her bileşenden tam olarak doğru miktarı içerir, bizzat ölçmenize gerek kalmaz. Suyun sıcaklığını 50-60 °C’ye ayarlayın. Bu, tabaklarınız, bardaklarınız ve çatal bıçaklarınızın temiz ve ışıltılı olabileceği en iyi sıcaklıktır. Kısa yıkama devirlerinden kaçınmanızı öneririz çünkü bu kadar süre, bulaşık deterjanının mucizesini göstermesi için yeterli değildir.

Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum’un Gerçek Yararı

Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum’u en iyi bulaşık makinesi deterjanı yapan şey, bulaşık yıkama sürecini sonuçlardan taviz vermeden olabildiğince kolay hale getirmek için tasarlanmış olmasıdır. Tabletin eşsiz yapısı bulaşık makinenizin daha çok çalışmasını, böylece ön yıkamaya gerek duymadan sizin daha az çalışmanızı sağlar. Finish size zaman kazandırmak için çalışır, böylece siz de bulaşıklarınızı bir doldurup bir boşaltabilirsiniz.

İşte, Quantum en kötü lekelerde bile ne kadar etkili sorusunun cevapları:

Yumurta Lekeleri

Kurumuş yumurta lekeleri sizi kendileri kadar allak bullak edebilir çünkü neredeyse tamamı proteindir, protein temizlik ürünlerine son derece dirençlidir. Artıkları sıyırdıktan sonra, proteinlere saldırıp onları parçalamak için yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum’u kullanın. Biyo-maddeler çabuk çözülen jelin gücüyle birleşince en sert sularda bile bulaşıklarınızda lekeden eser bırakmayacak.

Fırınlanmış Yiyecekler

Lazanya, kaseroller ve fırında makarnalar bulaşık makinenizin yüzleşmek zorunda olduğu en zor mücadelelerden olmuştur çünkü kabın kenarları yiyeceği ortadan çok daha yüksek bir derecede ısıtır, onu son derece güçlü ve sabit bir halde kömürleştirir. Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum, önceki geceden kalma kurumuş yiyeceklere de nüfuz edip, ön yıkamaya gerek kalmadan onları ortadan kaldırır.

Çay Lekeleri

Çay bardakları temizlenmesinin zor olmasıyla ünlüdür ama lekeden kaçınmak da aynı şekilde zordur. Çay bardaklarının içinde oluşan kahverengi su izleri çaydaki taninden kaynaklanır; tanin, deri yapımında (dolayısıyla tabaklamada) bir boya olarak da kullanılan bir bitki molekülüdür. Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum toz deterjan bu boyaları parçalamak üzere çalışır ama bardaklarınızın ışıl ışıl ve tertemiz çıkarak muhteşem görünmesini de sağlar.