Finish Quantum ile Bulaşıkları Çaba Harcamadan Temizleyin

Bildiğiniz üzere, bulaşık makineleri zamandan ve paradan tasarruf sağlar ve bulaşıklarınızı daha hijyenik bir temizliğe kavuştururlar. Peki Finish Quantum'u en iyi bulaşık makinesi deterjanımız yapan nedir? Finish, bulaşık yıkama teknolojisindeki en son yeniliğini, sadece bulaşıklarınızın temiz bir şekilde çıkmasını sağlamakla kalmayan, aynı zamanda bulaşıkların tüm yıkama sürecinde korunmalarını da sağlayan, 14x güç etkisini içeren yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum ile sunuyor.

Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum’un Sunduğu 10 Kolaylık

1) Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum ile Güçlü Temizlik

Bulaşık makinenizden geçen tüm bu bulaşıklar için, bu yükün üstesinden gelebilecek güçlü bir bulaşık makinesi deterjanına ihtiyacınız olacak. Powerball, bulaşıklarınız için size en iyi temizliği ve parlaklığı sunacak şekilde kullandığınız tableti güçlendirir.

2) Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum Üstün Parlaklık Sağlar

İster arkadaşlarınız için bir akşam yemeğinde ev sahibi olun, ister bir aile yemeği hazırlayın, sunum her şeydir. Mükemmel pişirilmiş bir yemek ancak üzerinde servis edildiği yemek takımı kadar iyidir. Bulaşıklarınızın, bulaşık makinenizden çıktığında en iyi görünüme sahip olmalarını istersiniz. Finish Powerball ile imzanızı taşıyan tabağınız unutulmaz olacaktır.

3) Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum ile Cam Bardaklar Aşınmasın

Cam bardaklar, geri döndürülemeyen cam aşınması nedeniyle zamanla gölgeli ve soluk bir görünüme sahip olabilirler, ancak Finish ile cam bardaklar korunur ve böylece her yıkamanın ardından cam bardaklarınız makineden çıkarıldığında ışıl ışıl parlayacaklardır.

4) Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi ile Yağ ve Kireç Tortusuna Son

Yağın bulaşıklarınızdan yıkanarak atılması zor olabilir ve temizlenmezlerse, bulaşık makinenizin içinde gizli ve erişilmesi zor yerlerdeki boruları tıkayabilirler.

Bulaşık makinenizin performansını sürdürebilmesine yardımcı olmak ve her bir yıkamadadaima en iyi temizliği elde ettiğinizden emin olmak amacıyla yağları ve kireç tortusunu temizlemek için ayda bir kez Finish Bulaşık Makinesi Temizleyicisi'ni kullanmanız gerektiğini unutmayın.

5) Tek Seferde İnatçı Lekelere Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum ile Dur Deyin

Kurumuş, pişmiş ve yanmış lekeler inatçı olabilirler. Bir fincanın dibinde eski bir çay lekesi görmek göz zevkinizi bozabilir ve rahatsız edici olabilir. Powerball, fincanın altındaki mükemmel temizliği ortaya çıkaracak şekilde kirleri parçalar.

6) Gümüşleriniz Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum ile Emin Ellerde

Paslanabileceklerinden veya yüzeyinde oyuklar (çatal-bıçak takımı üzerinde parmağınızı gezdirdiğinizde hissedilen pürüzlülük hissi) olabileceğinden gümüşlerinizi ortaya çıkarmak için tereddüt edebilirsiniz. Ancak Powerball’un içerisinde var olan gümüş koruma ile, en iyi gümüş takımlarınızı bulaşık makinenizin içerisinde derin bir temizlik işlemine tabi tutabilirsiniz.

7) Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum Ön Yıkama Etkisi

Bulaşık makinesinden çıktıklarında üzerlerine yapışmış yiyecek artıkları olmasını istemediğiniz için, bulaşıklarınızı ön yıkama yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Finish Quantum gibi güçlü deterjanlarla, makinenizin içine yerleştirmeden önce tabakların durulanması gereksizdir, çünkü Powerball en inatçı yiyecek artıklarını bile sökebilecek yeteneklerle ve ön yıkama etkisi ile donatılmıştır.

8) Finish Parlatıcı Etkisi

Bünyesindeki durulama etkisi, ışıl ışıl bir parlaklık sağlayacak şekilde, artıkların durulanarak giderilmesine ve su lekeleri ile ince tabakaların yok edilmesine yardımcı olur. En iyi kurutma sonuçları ile birlikte, artan parlaklık için, Finish Parlatıcı kullanarak daima makinenizi düzenli olarak doldurmanız önerilmektedir.

9) Finish Bulaşık Makinesi Tuzu ile Makinenizi Filtre ve Kireç Tortusundan Koruyun

Zamanla, bulaşık makinesinin parçalarında, göremeyeceğiniz kısımlarda ve filtrenin etrafında kireç tortusu birikir. Bu ilave etkiler bir miktar ek koruma sağlarken, makinenizin içerisindeki suyu etkin bir şekilde yumuşatabilmek üzere Finish Bulaşık Makinesi Tuzu'nu kullanmalısınız. Bu sayede, makinenizin toplam temizleme performansı artarken, kireç tortusu oluşma ihtimali de azalacaktır.

Bulaşık makinenizin içerisinde tuz olmaması, zamanla cam bardak ve bulaşıklarınızın yüzeyinde bir film tabakasının oluşmasına neden olabilecek kireç tortusunun yaygın bir sebebi olabilir. Finish Quantum’un tuz fonksiyonu, su lekelerine karşı verilen mücadelede yardımcı olacak şekilde, yumuşak/normal suda etkindir.

Ancak, bölgenizdeki su sertliğini daima belirlemelisiniz ve makinenizin içerisindeki suyu etkin bir şekilde yumuşatabilmek üzere Finish Özel Tuz kullanmalısınız.

10) Yeni ve Güçlendirilmiş Finish Quantum Düşük Sıcaklıkta Bile Etkili

Bulaşık makineizin içerisindeki kapalı alanda, kuvvetli deterjanlar ısıtılmış suyun yoğun hacmi içerisinde işe koyulabilirler.

Eğer bulaşık makinenizi 'Eco Setting (Ekonomik Ayar)'da çalıştırarak daha fazla enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız, Finish'in düşük sıcaklıklarda dahi kullanırken etkin ve mükemmel olduğunu bilerek içiniz rahat olsun, dolayısıyla artık bulaşıklarınızın her yıkama döngüsünün ardından ışıltılı şekilde çıkacağını biliyorsunuz.

Gördüğünüz üzere yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum, bulaşıklarınızın ilk yıkamada bile en iyi temizliğe daima ulaşmalarını garanti ederek, kirli bulaşıklarınızla ve hatta en inatçı yiyecek lekeleriyle başa çıkacaktır.