Parlatıcı Yıkama Gücünü Nasıl Artırabilir

Close up side plate setting

Bulaşık makinesini çalıştırmak, yapmanız gereken ev işlerinin en basitlerinden biri olmalı. Ne var ki bu basitliğe meydan okuyan talihsiz zorluklardan birisi su lekeleridir. Ama bunlar bulaşık makinenizin performansının yansıması değildir, sadece buharlaşan ve geride iz bırakan suyun yan etkisidir. İşin iyi yanı, bu lekeler tamamen önlenebilir. O yüzden endişelenmeyin, başka bir yıkamaya zaman ve su harcamayın; tabaklarınızı bulaşık makinesinden doğrudan masaya hazır halde çıkarmak için tek ihtiyacınız Finish Parlatıcı.

Parlatıcı

Bulaşıklarınız olmalarını istediğinizden daha az ışıltılı çıktığında bunun nedeni genelde yeterince yıkanmamaları değildir. Yıkama sırasında yerinden çıkan ve bulaşık makinesinin içinde dolaşan, devirin sonunda tabaklara, bardaklara ve çatal bıçaklara tekrar yerleşen yemek parçacıklarıdır bunlar. Durulama devrinde bulaşık makinesi parlatıcıyı bırakır, ardından bu madde tabaklarınızı, bardaklarınızı ve çatal bıçaklarınızı bu pisliklerden korumak için etkinleşir. Parlatıcı’nın yaptığı şey, yiyecekler ve bulaşıklarınız arasında koruyucu bir bariyer oluşturmaktır. Bu, yiyecek ve mineral parçacıklarının tekrar yapışmasını engeller ve bulaşıklarınızı ilk seferde temizler.

Finish Parlatıcı, su ve cam arasındaki yüzey gerilimini azaltarak su yavaş yavaş buharlaşırken geride hiçbir şey bırakmamasını sağlayan “yüzey aktif maddeleri” kullanır (bilim ne harika değil mi J).

Cam ve gümüş eşyalar, devir tamamlandığında sıcaklığın hızla düşmesine bağlı olarak yeterince çabuk kurumayabilir. Parlatıcı sofra takımlarınıza inen damlacıkları dağıtır, dolayısıyla bulaşıklarınızın daha çabuk kurumasını sağlar, ayrıca meydana gelebilecek yağlı çizgiler ve su izlerini de ortadan kaldırır.

Parlatıcı, ışıl ışıl sonuçlara ek olarak bulaşık makinenizin gerçekten size zaman kazandırmasını garanti eder. Son kaynar devirde, su parçacıklarını bardaklardan ve tabaklardan aynı şekilde dağıtması sayesinde, yıkama bittiğinde hiçbir şeyi zahmetli biçimde elle kurulamanıza gerek kalmaz. Böylece kafanıza takacağınız şeylerden biri azalmış olur

Parlatıcının gücünü artık görebiliyorsunuz! Bulaşık makinelerinin yapacağı bütün iş temizleme ve kurulama, o yüzden tek yapacağınız şey, bardaklarınızın parlamasını ve tabaklarınızın kurumasını sağlamak için bulaşık makinenize parlatıcı eklemek. Suyu, el emeğinizi ve en önemlisi zamanı kendinize saklayın.