Tabak Temizliğinde En Büyük Yardımcınız: Finish Quantum

Yiyecek ve içecekler tarih boyunca kültürün ve toplumun merkezinde yer almıştır. İnsanlara kendilerine has bir kimlik algısı sunarak tüm dünyada geleneklerin önemli bir kısmını oluştururlar. Malzemeler, hazırlama yöntemleri, koruma teknikleri ve farklı öğünlerde yenen yemek türleri kültürden kültüre değişse de ortak bir nokta vardır: tabak kullanımı.

Tabaklar gündelik ihtiyaçların bir parçasıdır ; bu yüzden tabakların yemek kültürünün de temel unsurlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Farklı durumlar için farklı türde tabaklar gerekir. Finish olarak biz de en güçlü bulaşık makinesi tabletimizi geliştirdik. Bundan böyle tabaklarınız her yıkama sonrası temiz ve parlak görünüme kavuşacak ve bir sonraki lezzetli menünüz ve sofra düzeniniz için hazır olacak. 

Çok daha fazla tabağa ihtiyacınız olabilecek bazı günlük olaylardan bahsettik.

Kutlamalar ve Önemli Günler

Tabaklar sadece  kutlamalar için değil, tüm yaşam içindir.

Teknolojiyle büyüyen Y kuşağı kendilerini  ve sahip oldukları şeyleri akranlarıyla kıyaslama imkanı bulmuştur; buna ev eşyaları da dahildir. Eski kuşaklara hayatlarındaki dönüm noktalarının anısına tabak hediye edilirdi; bugün bu gelenek pek yaşatılmıyor. Günümüzde tabaklar son derece ucuz ve bol bol alınabiliyor; gerektiğinde tek tek parçalar halinde de yenisiyle değiştirilebiliyor.

Yıl boyunca önemli günlerde daima çok sayıda tabak gerekir. İster yeni bir yaşı kutlarken ister bir başka Yeni Yıl eğlencesi için olsun, o özel gün için her zaman aileniz ve arkadaşlarınız yanınızdadır.

Düğün Hediyeleri

Önceki kuşaklara hayatlarındaki dönüm noktası tarihlerin anısına tabak hediye edilirdi. Günümüzde de insanlara düğün hediyesi listesine yemek takımı koyma adeti hala devam ediyor.  

Doğum Günleri

İster kendi doğum gününüzü ister ailenizden birinin doğum gününü kutlayın, sevdiklerinizin bir kutlama için bir araya gelmesi güzeldir. Size misafirliğe gelmesi muhtemel arkadaşlarınıza ve aile fertlerinize yetecek sayıda tabağa ihtiyacınız olacak; neyseki Finish sayesinde yoğun bir gün sonrası bulaşık yıkamak zorunda kalmak yerine yeni yaşınızı kutlamaya odaklanabilirsiniz.

Servis Tabakları

Çok sayıda insan ağırlarken, servis tabağı iyi bir fikir olabilir; bu şekilde gece boyunca kanepe ve ufak atıştırmalıklar servis edebilir veya büyük bir yemek partisi sırasında insanların yemeklerini kendilerinin almasına izin verebilirsiniz. Günümüzde servis tabakları nadir kullanılıyor ancak kullanıldığında da harika görünmek zorunda. Yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum sayesinde artık servis tabaklarınız her yıkama sonrası mükemmel parlaklıkta olacak.

Finish olarak hayatınız boyunca çok sayıda tabağa ihtiyacınız olacak anlar  yaşayacağınızın ve tüm tabakları yıkamak için mesai harcamanız gerekeceğinin farkındayız. Günün anlam ve önemi ne olursa olsun ve kaç tabak gerekirse gereksin, yeni ve güçlendirilmiş Finish Quantum yıkama sonrasında tabaklarınızın temiz ve parlak olmasını sağlar ve bardaklarınız, çatal  bıçak ve yemek takımlarınız için şimdiye kadarki en temiz ve en parlak sonuçları sunar! Kutlamaya kaç kişi katılırsa katılsın, zor işleri Finish'e bırakın ve tabaklarınızın yeterince temiz görünüp görünmediğini veya gecenin sonunda ne kadar bulaşık çıkacağını düşünmek yerine keyfinize bakın.