Önceki Gecenin Sonraki Sabahı

Hepimize olmuştur; gün boyu parti verdikten sonra ertesi sabah uyanırız ve yarı dolu bardaklar, bitmemiş yemek tabaklarından oluşan nahoş bir manzarayla karşılaşırız. En fenası da muhtemelen bulaşık ihtimalidir. Partinin çeşidine göre burada karşılaşılacak zorluklar da farklı olacaktır ama iş için doğru araçlarla çok geçmeden ortalığa çekidüzen verebileceksiniz.

Çay Partisi

İster planlı bir akşamüstü etkinliği olsun isterse müzik durduktan ve yatak çağırdıktan sonra meydana gelen ani bir çay merasimi olsun, kupalar ve çay fincanları kurumuş inatçı lekelere bağlı olarak temizlemesi genelde en zor şeylerdir. Finish bu lekelere neden olan partikülleri parçalayıp lekeyi kaldırarak kupalarınızı ve fincanlarınızı ilk günkü gibi yapar.

Akşam Yemeği Partisi

Yemeği umduğunuzdan biraz daha uzun süre fırında tutmanız ve yemeğin az pişmesiyle fırın tepsisine kaynaşması arasındaki ince çizgiyi kaçırmanız an meselesidir. Toplu yemek verirken aşırı pişirilen yiyecekler bilinen bir şeydir ama en iyi bulaşık makinesi ile endişe edecek bir şey yok. Finish’te ön yıkama işlevi gören özel bir Powerball vardır, yani bulaşıklarınızı direkt bulaşık makinesine koyabilirsiniz. Bu, zorlu kurumuş yiyecekleri parçalar ve ilk seferde mükemmel sonuç elde etmenizi sağlar.

Kokteyl Partisi

Bu partinin ayrılmaz parçası kokteyl bardaklarıdır. Mevzu bulaşık makinesi, hele de pahalı bardaklar olunca kokteyl bardakları genelde endişe yaratır. Finish bardaklar için en iyi bulaşık deterjanıdır, onlara göz kulak olur. Tek yapmanız gereken şey bulaşıklarınızı bardaklarınız birbirine çarpmayacak şekilde yerleştirmek. Finish Quantum Parlatır ve Korur kullanmayı unutmayın; bu ürün bardaklarınızın buğulanmasını ve matlaşmasını önler, böylece bardaklarınız daha uzun süre ışıl ışıl kalır.

Bu önerileri takip ettiğinizde parti sonrası temizliği kara kara düşünmenize gerek kalmayacak. Finish sayesinde önceki geceden kalan harika anıların tadını çıkaracaksınız.